Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 18.12.2018 06:58:58 

RANGER

Komentáře

S kvalitou zápasů jsem spokojenej, ale nějak se mi nedaří dovádět je do zdárného konce, časem se to zase zlomí (:


Ranger vs Paf
  • Tohle byla nejlepší 1vs1 za tu dobu co zas zapisuju. Hra byla nenásilná, akční a v pohodě! Paf se na každé mapě rychle ujal vedení a já svym přesvědčivym útokem ztahoval až sem ke konci vždy vedl já, ale na shazamu se mu nějakm zázrakem podařilo capnout (na tuhle možnost sem totiž zapomněl :-D). Na Airtime jsem si zase prostřílel cestu k vítězství já :-) Dohodli sme se, že to necháme 1-1, ale jako fun jsme si zahráli Shazam33. Všechny 3 mapy dám do demíček. To byl jeden opravdu ze vzornejch zápasů, nikdo vyloženě necampil a nedělal zbytečný chybky! Paf je moje krevní skupina ;-)

Ranger vs Masahiro
  • omg omg omg omg :D No dobře, tenhle zápas byl dost dobrej, sklenda se chová celkem vyrovnaně, ale nechápu ten konec na rome :D 2x sem mohl ukončit, když byl 1m přede mnou a nevěděl o mě, dc2 podobně blízké skóre, ale o tom nepíšu, protože ji nehraju a nemám ju rád. omg omg omg. No dobře, kdybych měl nárok vyhrát, nenechám to dojít do tohohle stádia, proto dnes hrál sklenda mnohem chytřeji a zaslouží si to - a já si teď stěžuju jako malej harant, dobře mi tak!!!! :-)
Ranger vs #77
  • dZ alias Smajl (jesi se nepletu), To byla dobrá hra - hlavně ze začátku sem mu moc prostoru nedal, ale potom se sebral a začal se víc snažit, nebudu se vymlouvat, že mi to lagovalo (psst, jen tak mezi náma: lagovalo - a docela dost :-D)... Ale i tak hrál dZ moc dobře a mám první prohru 0-2 a vůbec mi to nevadí, protože když nasbíráte pár proher, vážíte si výher a nezpychnete ;-)
Ranger vs Teletobies
  • Asi nejtěžší zápas ze všech ;-) A nejlepší!
Ranger vs Przemx
  • Spravil sem si náladu 8-)
Ranger vs Przemx
  • Zajímavej zápas, ale nelíbí se mi, že mluví jako bych si vybíral mapy, kde se můžu dobře schovat a pak, když se hraje, tak se ukáže pravej opak ... A i tak, mě k výhře chyběl jediný bod (respektive 2).
  • Celkově hodnotim zápas jako pozitivní +++
Ještě mě zaujala jedna věc, řekl mi, že všichni prej vědí, jak se rád schovávám. Všichni řikaj, že si dávám mapy, kde se můžu před druhym schovat - tak proč sme sakra oba dva pořád umírali na jeho polovině ?? Přeberte si to jak chcete :-)
TOPlist